Készséggel állunk rendelkezésére

Kérdése vagy kívánsága van termékeinkkel, ill. szolgáltatásainkkal kapcsolatosan? Vagy egy műszaki problémát szeretne megoldani? Válassza ki a kívánt kapcsolattartó partnert az adott országra kattintva. Örömmel vesszük telefonos vagy e-mailes megkeresését.

Az Ön értékesítési kapcsolattartója

Kontron Electronics GmbH
Telefonközpont
Telephone: +49 7022 4057-0
Email: sales@remove-this.kontron-electronics.de

 

 

Franz Ott
Vertriebsleiter / Sales Manager
Telephone: +49 7022 4057-657   
Mobil: +49 151 26612619
Email: franz.ott@remove-this.kontron.de

 

 

Udo Peters
Key Account Manager
Telephone: +49 7022 4057-3222
Mobil: +49 176 15789787
Email: udo.peters@remove-this.kontron.de

 

 

Tobias Herd
Key Account Manager
Telefon: +49 7022 4057-656  
Mobil: +49 170 799 7635
E-Mail: tobias.herd@remove-this.kontron.de

 

 

Key Account Manager EMS
Telephone: +49 7022 4057-310 
Mobil: +49 172 7601048
Email: rolf.krawtschuk@remove-this.kontron.de

 

 

Dirk Speidel
Key Account Manager
Telephone: +49 7022 4057-5406   
Mobil: +49 15782206099 
Email:dirk.speidel@remove-this.kontron.de

 

 

Martin Schiller
Channel Sales Manager
Telephone: +49 7022 4057-3219  
Mobil: +49 1578 0670097
Email: martin.schiller@remove-this.kontron.de

 

Kontron Austria GmbH
Telefonközpont
Telephone: +43 5373 43143 0
Email: info@remove-this.kontron.at

 

 

Andreas Schlaffer
Head of R&D / Prokurist
Niederlassung / Facility Ebbs
Telephone: +43 5373 43143 501
Email: andreas.schlaffer@kontron.at

 

 

Stephan Niederhauser Dipl. Ing.
Standortleiter  / Prokurist
Niederlassung / Facility Engerwitzdorf
Telephone: +43 7235 64888 102
Email: stephan.niederhauser@kontron.at

 

 

Franz Hafner
Key Account Manager
Niederlassung / Facility Ebbs
Telephone: +43 5373 43143 405
Email: franz.hafner@kontron.at

 

 

Andreas Unterberger
Key Account Manager
Niederlassung / Facility Ebbs
Telephone: +43 5373 43143 404
Email: andreasrene.unterberger@kontron.at

 

 

Stefan Huber
Supply Chain Manager / Vertrieb
Niederlassung / Facility Ebbs
Telephone: +43 5373 43143 401
Email: stefan.huber@kontron.at

 

 

Hartmut Wagner
Key Account Manager 
Niederlassung / Facility Ebbs
Telefon: +43 664 8554568
E-Mail: hartmut.wagner@kontron.at

 

 

Kontron Electronics AG
Telefonközpont  
Telephone: +41 41799 47 99
Email: info@remove-this.kontron.ch

 

 

Sebastian Wieland
Geschäftsführer / Leiter Vertrieb
Telephone: +41 41 799 47 80
Email: sebastian.wieland@remove-this.kontron.ch

 

 

Roman Gamma
Vertrieb ODM/EMS
Telephone: +41 41 798 48 68
Email: roman.gamma@remove-this.kontron.ch

 

 

Martin Gugelmann
Vertrieb Controls
Telephone: +41 41 799 47 77
Email: martin.gugelmann@remove-this.kontron.ch

 

 

Iskratel, d. o. o., Kranj
Telefonközpont
Telephone: +386 4 207 20 00
Email: info@remove-this.iskratel.si

 

 

Luka Strajnar
Director of EMS Sales
Telephone: +38642072708
Mobile +38640299785
Email: strajnar@remove-this.iskratel.si

 

 

Gabrijel Katava
Key Account Manager
Telephone: +38642072169
Mobile +38641756207
Email: katava@remove-this.iskratel.si

 

 

Kontron Electronics Kft
Telefonközpont
Telephone: +36 72 988-530
Email: anita.reder@remove-this.kontron.hu

 

 

Anita Réder
Managing Director
Mobil: +36 204 503938
Telephone: +36 72 988-530
Email: anita.reder@remove-this.kontron.hu

 

 

Franz Ott
Vertriebsleiter / Sales Manager
Mobil: +49 151 26612619
Telephone: +49 7022 4057-657
Email: franz.ott@remove-this.kontron.de

 

 

Rolf Krawtschuk
Key Account Manager EMS
Mobil: 0172 7601048
Telephone: +49 7022 4057 310
Email: rolf.krawtschuk@remove-this.kontron.de

 

 

Elérhetőségek

Kapcsolatfelvételi űrlap

Kérdése van termékeinkkel vagy szolgáltatásainkkal kapcsolatban vagy szeretne személyesen egyeztetni? Bátran keressen fel minket! 

Egyszerűen töltse ki az űrlapot és küldje el nekünk! 

 

* Az adatok megadása kötelezõ. Ahhoz, hogy fel tudjuk keresni, szükségünk van az Ön elérhetõségére. E téren az adatminimalizálás alapelvét követjük, amely értelmében nem kötelezõ minden mezõt kitöltenie.

A beküldött adatokat kizárólag kapcsolatfelvétel céljából használjuk fel, azokat nem vonjuk össze más adatokkal és nem adjuk ki harmadik feleknek. Az adatok biztonsága érdekében a weboldalra mutató hivatkozás titkosított.

to top