Legyen része a csapatunknak!

A Kontron Electronics Kft. tapasztalt gyártási és összeszerelési szolgáltató. A vállalat évtizedes tapasztalatokkal rendelkezik a komplett elektronikus egységek, eszközök, rendszerek gyártása terén, és teljes körű szolgáltatást kínál két helyszínén, Pécsen, ill. Tabon.

Tudatosan alkalmazunk lapos szervezeti struktúrát. Ezzel garantáljuk a személyes szintű, közvetlen kommunikációt és gyorsan tudunk változásokat bevezetni, döntéseket hozni. Ez viszont azt is jelenti, hogy mindenki felelős a tetteiért és mindenkinek van esélye arra, hogy részt vegyen a vállalat aktív alakításában. Nem magányos harcosokat akarunk, hanem olyan szenvedélyes, motivált munkatársakat keresünk, akik aktívan vesznek részt csapatunk és vállalatunk munkájában.

Amit ajánlunk:

  • Izgalmas projektek
    • Izgalmas projekteket és változatos feladatokat kínálunk a fejlesztés, a technika, a beszerzés területén.
  • Mozgástér az önálló kezdeményezésekhez
    • Lapos szervezeti struktúránkkal együtt jár a közvetlen kommunikáció és a nyitott ajtók kultúrája. Ezzel megteremtjük proaktív cselekvés és a gondolkodás lehetőségét.
  • Korszerű, rugalmas munkakörülmények
    • Az elégedett alkalmazottak jelentősen hozzájárulnak a vállalat sikeréhez. Amennyire csak lehet, megfelelő teret kínálunk a rugalmas munkaidő számára, hogy a lehető legjobban kombinálhassák össze a magán- és a szakmai életet.
  • Célirányos képzési intézkedések
    • Fontos számunkra, hogy munkatársaink szakmailag folyamatosan naprakészek legyenek és lehetővé tesszük az egyéni fejlődést.
  • Közös tevékenységek
    • Közös karácsonyi ünnepséget tartunk, nyáron pedig csapatépítő tréningjeink vannak, hogy a munkaidőn kívül is jobban megismerjük egymást. A vezetőség további tevékenységeket is támogat. A COVID miatt jelenleg nincsenek munkaidőn kívül rendezvényeink.

Az Ön kapcsolattartója

Anita Réder
Ügyvezető

Kussuth L.u. 174
8660 Tab, Magyarország

Telefon: +36 72 988 530
E-Mail: anita.reder@remove-this.kontron.hu

to top